Thrustmaster Ferrari T80 488 GTB Edition

4.0 (661 anmeldelser)

Thrustmaster Ferrari T80 488 GTB Edition er udviklet til PlayStation 4 og giver en realistisk racingoplevelse med sit autentiske rat og pedalsæt. Dets ergonomiske design sikrer komfort under lange spilsessioner, mens de responsive kontroller øger præcisionen i dine bileracingeventyr.

Thrustmaster Ferrari T80 488 GTB Edition koster lige nu 974 kr. En stigning på 14,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 849 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (05. maj 2026) og 974 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 974 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster Ferrari T80 488 GTB Edition Wired Controller Sony PlayStation 4
974 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.013 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Racingrat Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition sort PS4
1.109 kr
+ 109 kr fragt
Total: 1.218 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thrustmaster T80 Ferrari 488 Gtb Edition Rat Og Pedalsæt Til Ps4
1.120 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.160 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Thrustmaster Ferrari T80 488 GTB Edition Rat og pedalsæt Sony PlayStation 4
1.279 kr
+ fri fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Rattkontroll PS4 / PS5 / PC
1.396 kr
Total: 1.396 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere
farve: Black
forbindelse: Kablet
kompatibilitet: PC, PS4, PS5
type: Rat