Thrustmaster Ferrari 458 Spider

4.1 (1 anmeldelse)
Thrustmaster Ferrari 458 Spider
Bedste pris
Stabil pris
613kr
1.099 krSPAR 44%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Thrustmaster Ferrari 458 Spider er det perfekte rat og pedalsæt til Xbox One-entusiaster. Designet til at levere en realistisk raceroplevelse, kombinerer det præcision og hastighed i et flot rødt og sort design. Med sine brugervenlige funktioner gør det dine racerløb mere spændende og autentiske.

Thrustmaster Ferrari 458 Spider koster lige nu 613 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 613 kr (16. april 2026) og 613 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 613 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Thrustmaster Ferrari 458 Spider Rat og pedalsæt Microsoft Xbox One
613 kr
Total: 613 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster Ferrari 458 Spider Wired Controller Microsoft Xbox One
666 kr
+ 39 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thrustmaster Ferrari 458 Spider Racing Wheel Rat Og Pedaler Til Xbox One
700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Thrustmaster Ferrari 458 Spider Rat og pedalsæt Microsoft Xbox One
839 kr
+ fri fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Thrustmaster 4460105 rat og pedaler til Xbox One trådløs/USB
1.099 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.168 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere
farve: Black, Red
forbindelse: Kablet
kompatibilitet: PC, Xbox One, Xbox Series X / S
type: Rat