Thrustmaster eSwap X/R Pro Controller

Thrustmaster eSwap X/R Pro Controller er en avanceret, modulær controller designet til krævende gamere. Med dens unikke RACING WHEEL MODULE får du præcis styring og kontrol, ideel til racerløb og forskellige spilgenrer. eSwap X/R Pro sikrer en skræddersyet spiloplevelse med udskiftelige moduler for optimal komfort og performance.

Thrustmaster eSwap X/R Pro Controller koster lige nu 874 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 864 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 864 kr (11. maj 2026) og 1.191 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 874 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
ThrustMaster eSwap X R Pro Controller Controller PC Microsoft Xbox Series S Microsoft Xbox Series X Microsoft Xbox One Sort Grå Pink Hvid
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
ThrustMaster eSwap X R Pro Controller Controller Sort Grå Pink Hvid
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Thrustmaster ESWAP XR PRO CONTROLLER Wired Controller Microsoft Xbox One
1.191 kr
+ fri fragt
Total: 1.191 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thrustmaster Eswap X/r Pro Controller Forza Horizon 5
1.620 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ThrustMaster ESWAP X/R PRO-controller Forza Horizon 5
1.780 kr
Total: 1.780 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Joystick til gaming Thrustmaster eSwap X R Pro sort, USB
1.999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Thrustmaster
Kategori: Spilcontrollere