Thermex Winemex 93

Bedste pris
Stabil pris
12.499kr
21.011 krSPAR 41%
hos SA-Service.dk
På lagerLaveste

Thermex Winemex 93 er et fritstående vinkøleskab med plads til 93 flasker vin. Skabet har to kølezoner, så du kan opbevare forskellige vintyper ved optimal temperatur. Det er udstyret med 7 hylder i bøgetræ og indvendigt LED-lys. Skabet kan både bruges som fritstående eller indbygget, hvilket giver fleksible placeringsmuligheder. Energiklasse G.

Thermex Winemex 93 koster lige nu 12.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 12.499 kr (09. maj 2026) og 12.499 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 12.499 kr hos SA-Service.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Thermex vinskab, Winemex 93, double zone
12.499 kr
+ 99 kr fragt
Total: 12.598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Thermex Winemex 93 Vinkøleskab 93 flasker udpakket udstillings model
12.995 kr
+ fri fragt
Total: 12.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Thermex Winemex 93 Vinkøleskab 93 flasker udstillingsmodel udpakket
15.999 kr
+ 43 kr fragt
Total: 16.042 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Thermex 910.21.1007.2 Fritstående vinkøleskab Winemex 93, double zone
21.011 kr
+ fri fragt
Total: 21.011 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Hjem og have