Thermex Winemex 145

5.0 (1 anmeldelse)
Thermex Winemex 145
Bedste pris
Stabil pris
15.999kr
29.499 krSPAR 46%
hos SA-Service.dk
På lagerLaveste

Thermex Winemex 145 er et fritstående vinkøleskab med tre separate temperaturzoner, så du kan opbevare forskellige vintyper optimalt. Skabet har plads til op til 145 vinflasker (0,75 liter) og er udstyret med 9 udtrækshylder i bøg samt LED-lys. Den sorte glasfront og det klare glas i midten giver et stilfuldt udtryk og godt overblik over din vinsamling. Energiklasse G.

Thermex Winemex 145 koster lige nu 15.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 15.999 kr (09. maj 2026) og 15.999 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 15.999 kr hos SA-Service.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Thermex vinskab, Winemex 145, triple zone
15.999 kr
+ 99 kr fragt
Total: 16.098 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Thermex Winemex 145 Vinkøleskab 145 flasker
16.995 kr
+ fri fragt
Total: 16.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Thermex Winemex 145 Vinkøleskab 145 flasker
16.995 kr
+ 43 kr fragt
Total: 17.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Thermex 910.21.1004.2 Winemex Fritstående vinkøleskab
21.053 kr
+ fri fragt
Total: 21.053 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Thermex Winemex 145 vinkøleskab, triple zone
29.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 29.998 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: God Pris