Thermex Trinløs Regulator til Nordik Evolution Loftventilator

Thermex trinløs regulator er designet til præcis styring af din Nordik Evolution loftventilator. Denne enhed muliggør blød regulering fra minimum til maksimum hastighed, hvilket sikrer optimal luftcirkulation i dit rum. En regulator kan styre op til seks ventilatorer, hvilket gør den ideel til større installationer.

Thermex Trinløs Regulator til Nordik Evolution Loftventilator koster lige nu 976 kr. En stigning på 11,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 879 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 879 kr (16. april 2026) og 979 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 976 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
THERMEX Regulering trinløs for nordik
976 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.015 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Thermex trinløs regulering til Evolution loftventilator
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
regulator, trinls, til Nordik Evolution
1.007 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.046 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Regulator T/Loftventilator Nordik Trinlø
1.027 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.066 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Thermex 270.40.7200.2 Trinl reg Tilbehør til emhætte
1.049 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Thermex trinløs regulering til Evolution loftventilator
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Thermex Trinløs regulering til Nordik E loftventilator
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Thermex regulering til Nordik E loftventilator, trinløs
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Thermex regulering til Nordik E loftventilator, trinløs
1.385 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.424 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Blæser tilbehør