Thermex Regulator til Nordik E Loftventilator

Thermex 5-trins regulator er designet til præcis styring af Nordik E loftventilatoren. Denne enhed giver dig fleksibilitet med fem trin og sikrer en optimal ventilationsoplevelse. Maksimalt én ventilator kan tilsluttes per regulator, hvilket sikrer stabil og pålidelig drift.

Thermex Regulator til Nordik E Loftventilator koster lige nu 809 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 797 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 797 kr (02. juni 2026) og 852 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 809 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
THERMEX Regulering 5-TRINS for nordik
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Thermex 5 trins regulering til Evolution loftventilator
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Regulering til NORDIK E
923 kr
+ 39 kr fragt
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Thermex 5-trins regulering til Nordik E loftventilator
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Thermex regulering til Nordik E loftventilator, 5-trin
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Regulator T/Loftventilator Nordik 5-Trin
967 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.031 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Thermex 5 trins regulering til Evolution loftventilator
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Thermex 270.40.7100.2 Reg 5 tr Tilbehør til emhætte
990 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Thermex regulering til Nordik E loftventilator, 5-trin
1.439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.478 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Blæser tilbehør