Thermex Nordik Evolution 90

Thermex Nordik Evolution 90 er en lydsvag loftventilator beregnet til store rum. Den cirkulerer luften og giver en behagelig kølig fornemmelse. Ventilatoren er reversibel, hvilket gør den velegnet til både sommer og vinter, og den monteres til 230 volt. Fremstillet af metal med tre vinger af stål.

Thermex Nordik Evolution 90 koster lige nu 2.895 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.875 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.875 kr (01. juni 2026) og 2.909 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.895 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Vortice NORDIK E 90 cm
2.895 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.994 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Thermex Evolution 90 loftventilator, Ø100 cm
2.899 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
THERMEX Loftventilator nordik evolution 90
2.906 kr
+ fri fragt
Total: 2.906 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Thermex Nordik Evolution 90 loftventilator, Ø98 cm, hvid
3.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Thermex Nordik Evolution 90 Loftventilator, uden regulering, Hvid
3.199 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Thermex Evolution 90 loftventilator, Ø100 cm
3.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Thermex Nordik Evolution 90 loftventilator, Ø98 cm, hvid
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex