Thermex Nordik Evolution 160 Loftventilator

4.5 (11 anmeldelser)

Thermex Nordik Evolution 160 loftventilator er ideel til store rum, hvor den sikrer behagelig luftcirkulation. Den lydsvage ventilator er fremstillet i metal og kan monteres direkte til 230 volt strøm. Med sin reversible funktion er den velegnet til både sommer- og vintermånederne.

Thermex Nordik Evolution 160 Loftventilator koster lige nu 3.099 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.067 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.067 kr (15. april 2026) og 3.105 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.099 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Loftventilator Evolution, 160 cm
3.099 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Thermex Evolution 160 loftventilator, Ø160 cm
3.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
THERMEX Loftventilator Nordik EVOLUTION R 160/60
3.132 kr
+ fri fragt
Total: 3.132 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Thermex Nordik Evolution 160 loftventilator, Ø159 cm, hvid
3.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Thermex Nordik Evolution 160 Loftventilator, uden regulering, Hvid
3.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Thermex Evolution 160 loftventilator, Ø160 cm
3.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Thermex 265.40.7160.2 Loftv. Nordic evolution R 160/60 Evolution loftventilator 160 uden regulering 26540
3.665 kr
+ fri fragt
Total: 3.665 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Thermex Nordik Evolution 160 loftventilator, Ø159 cm, hvid
5.315 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.814 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Loftventilatorer
blæserstørrelse: 15 tommer