Thermex Nordik Evolution 140

4.5 (18 anmeldelser)

Thermex Nordik Evolution 140 er en lydsvag loftventilator designet til store rum. Ventilatoren cirkulerer luften og giver en behagelig kølig fornemmelse. Den er reversibel, så du kan tilpasse luftcirkulationen efter behov, og den monteres til 230 volt. Fremstillet af metal med tre vinger af stål, hvilket sikrer holdbarhed og effektivitet.

Thermex Nordik Evolution 140 koster lige nu 3.068 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.019 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.019 kr (09. maj 2026) og 3.106 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.068 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
THERMEX Loftventilator Nordik EVOLUTION R 140/56
3.068 kr
+ fri fragt
Total: 3.068 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Thermex Evolution 140 loftventilator, Ø150 cm
3.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Thermex Nordik Evolution 140 Loftventilator, uden regulering, Hvid
3.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Thermex Nordik Evolution 140 loftventilator, Ø148,8 cm, hvid
3.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Thermex Evolution 140 loftventilator, Ø150 cm
3.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Thermex Nordik Evolution 140 loftventilator, Ø148,8 cm, hvid
5.335 kr
+ 40 kr fragt
Total: 5.375 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex