Thermex Nordik Evolution 120

4.5 (30 anmeldelser)

Thermex Nordik Evolution 120 er en lydsvag loftventilator, der er beregnet til store rum. Ventilatoren cirkulerer luften og giver en behagelig kølig fornemmelse. Den er reversibel, monteres til 230 volt og er fremstillet af metal med 3 vinger af stål. Velegnet til steder, hvor ventilatoren er placeret udenfor rækkevidde.

Thermex Nordik Evolution 120 koster lige nu 2.864 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.808 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.808 kr (09. maj 2026) og 2.964 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.864 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
THERMEX Loftventilator Nordik EVOLUTION R 120/48
2.864 kr
+ fri fragt
Total: 2.864 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Thermex Evolution 120 loftventilator, Ø130 cm
2.899 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Vortice NORDIK E 120 cm
3.010 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Thermex Nordik Evolution 120 loftventilator, Ø128,4 cm, hvid
3.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Thermex Nordik Evolution 120 Loftventilator, uden regulering, Hvid
3.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Thermex Evolution 120 loftventilator, Ø130 cm
3.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Thermex Nordik Evolution 120 loftventilator, Ø128,4 cm, hvid
3.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex