Thermex FML 300

Thermex FML 300 er en kompakt frostvagt med stor varmekapacitet, der passer ind i mange udendørsrum som beboelse, campingvogne, kældre, automatikskabe og dataskabe. Den har en trinløs regulerbar termostat mellem frostsikring og op til +35°C, hvilket gør den velegnet til forskellige miljøer, også fugtige omgivelser.

Thermex FML 300 koster lige nu 2.319 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.299 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.299 kr (01. juli 2026) og 2.319 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.319 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Thermex 121.22.2300.2 Minielement FML300 minielement fml 300
2.319 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.368 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Thermex FML frostvagt, minielement, vandret, 300 W
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Frostvagt FML 300W vandret Frico
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Thermex FML 300 frostvagt, 300W
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Thermex
Kategori: Hjem og have