The North Face Base Camp Duffelbag S

Bedste pris
Stabil pris
880kr
1.100 krSPAR 20%
hos Pro Outdoor
På lagerFri fragtLaveste

The North Face Base Camp Duffelbag S er det ideelle valg til eventyrlystne rejsende. Med en kapacitet på 50 liter tilbyder denne taske både holdbarhed og fleksibilitet. Det robuste design inkluderer både bærehåndtag og aftagelige skulderremme, så du nemt kan tilpasse transporten. Uanset om du er til camping, vandreture eller weekendture, vil denne duffelbag gøre turen lettere med sit rummelige hovedrum og praktiske lynlåslukning.

The North Face Base Camp Duffelbag S koster lige nu 880 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 880 kr (01. marts 2026) og 880 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 880 kr hos Pro Outdoor.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
The North Face Base Camp Duffel S
880 kr
+ fri fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Intersport DK favicon
Intersport DK
The North Face Base Camp Duffelbag, Small, 50 Liter Unisex Sort
950 kr
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Munk Store DK favicon
Munk Store DK
Base Camp Duffel S Black
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
The North Face Rejsetaske Base Camp Duffel 50 L
1.100 kr
+ fri fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Kufferter og tasker