The North Face Base Camp Duffelbag Medium

Bedste pris
Stabil pris
960kr
1.200 krSPAR 20%
hos Pro Outdoor
På lagerFri fragtLaveste

The North Face Base Camp Duffelbag Medium er din ideelle rejsepartner, med et rummeligt hovedrum på 71 liter. Det vandafvisende design og de praktiske håndtag gør den perfekt til både vandreture og længere rejser. En separat sidelomme giver plads til våde genstande, så dine øvrige ting forbliver tørre og organiserede.

The North Face Base Camp Duffelbag Medium koster lige nu 960 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 960 kr (01. marts 2026) og 960 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 960 kr hos Pro Outdoor.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
The North Face Base Camp Duffel M
960 kr
+ fri fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Intersport DK favicon
Intersport DK
The North Face Base Camp Duffelbag, Medium, 71 Liter Unisex Sort
1.000 kr
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Munk Store DK favicon
Munk Store DK
Base Camp Duffel M Black
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
The North Face Rejsetaske Base Camp Duffel 71 L
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Kufferter og tasker