The North Face Base Camp Duffel S

4.8 (3 anmeldelser)
The North Face Base Camp Duffel S
Bedste pris
Stabil pris
880kr
1.100 krSPAR 20%
hos Pro Outdoor
På lagerFri fragtLaveste

The North Face Base Camp Duffel S er din ideelle rejsemakker med 50 liters kapacitet og robust konstruktion. Den er perfekt til camping, vandreture eller weekendture med alsidige bæremuligheder og stor hovedrumsadgang.

The North Face Base Camp Duffel S koster lige nu 880 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 880 kr (01. marts 2026) og 880 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 880 kr hos Pro Outdoor.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
The North Face Base Camp Duffel S
880 kr
+ fri fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Intersport DK favicon
Intersport DK
The North Face Base Camp Duffelbag, Small, 50 Liter Unisex Gul
950 kr
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
The North Face Rejsetaske Base Camp Duffel 50 L
1.100 kr
+ fri fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Munk Store DK favicon
Munk Store DK
Base Camp Duffel S Summit/Gold
1.100 kr
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Kufferter og tasker