That's Mine Lotus Sengerand Dreamily

That’s Mine Lotus sengerand i Dreamily design beskytter dit barn fra at støde ind i sengens kanter og skaber en rolig sovemiljø. De praktiske snore gør det nemt at fastgøre sengeranden præcis hvor du ønsker, hvilket bringer ekstra komfort og sikkerhed til barnets søvn.

That's Mine Lotus Sengerand Dreamily koster lige nu 630 kr. En stigning på 29,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 487 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 487 kr (18. april 2026) og 650 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 630 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Thats Mine Sengerand Lotus Junior
630 kr
+ fri fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
That´s Mine Sengerand Dreamily
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
That´s Mine favicon
That´s Mine
Thats Mine Lotus sengerand Dreamily
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: That´s Mine
Kategori: Sengerande