That's Mine Houston Tyngdebamse Elefant

Bedste pris
Stabil pris
245kr
350 krSPAR 30%
hos Babysam.dk
På lagerLaveste

That's Mine Houston tyngdebamse er designet som en sød elefant, der giver tryghed og ro. Med sin vægt på 800g fordelt i mave, hænder og fødder, fungerer bamsen som et beroligende kram, der lindrer nervesystemet. Perfekt til afslapning eller som sovemakker.

That's Mine Houston Tyngdebamse Elefant koster lige nu 245 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 245 kr (16. april 2026) og 245 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 245 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Houston tyngdebamse stor elefant
245 kr
+ 49 kr fragt
Total: 294 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Thats Mine Houston Tyngdebamse Stor
270 kr
+ 40 kr fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Thats Mine Houston Weighted Teddy Large Elephant
286 kr
Total: 286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Thats Mine Bamse Houston Heavy Large 800 g
325 kr
+ fri fragt
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
That´s Mine favicon
That´s Mine
Thats Mine Houston tyngdebamse stor Elephant
350 kr
+ 38 kr fragt
Total: 387 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: That´s Mine
Kategori: Legetøj