That's Mine Flora Mariehøne Fossil

Bedste pris
Stabil pris
360kr
420 krSPAR 14%
hos Kids-world.dk
På lagerFri fragtLaveste

Forklæd dit barn som en charmerende mariehøne med dette bløde kostume fra That's Mine. Det har trykknapper for nem påklædning og elasticitet i bunden, der giver en behagelig pasform. Kostumet er designet lidt oversized, hvilket sikrer, at det kan bruges over længere tid, mens dets lækre materiale gør det perfekt til både udklædningsfester og leg derhjemme.

That's Mine Flora Mariehøne Fossil koster lige nu 360 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 360 kr (01. marts 2026) og 360 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 360 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Thats Mine Udklædning Flora Mariehøne Fossil
360 kr
+ fri fragt
Total: 360 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
That´s Mine favicon
That´s Mine
Thats Mine Flora mariehøne kostume Fossil
420 kr
+ 38 kr fragt
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: thats mine
Kategori: God Pris