Thats Mine Dåbskjole Christa

Bedste pris
Stabil pris
600kr
hos Kids-world.dk
På lagerFri fragtLaveste

Thats Mine Christa dåbskjole i Sea Salt er en elegant og delikat kjole med fine detaljer og knapper i ryggen. Perfekt til en mindeværdig dåbsdag.

Thats Mine Dåbskjole Christa koster lige nu 600 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (01. marts 2026) og 600 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 600 kr hos Kids-world.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
That's Mine Dåbskjole - Christa - Sea Salt
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
That´s Mine favicon
That´s Mine
Thats Mine Christa kjole Sea salt
600 kr
+ 38 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: thats mine
Kategori: Kjoler til babyer og småbørn