Textile Solid Dækkende Tekstilmaling 12x250 ml

Denne vandbaserede tekstilmaling i 12x250 ml er perfekt til at give dine tekstiler et personligt udtryk. Dækkende farver egner sig til både lyse og mørke stoffer som bomuld og hør. Efter strygefiksering beholder de deres livfulde udseende selv efter vask ved 40 grader.

Textile Solid Dækkende Tekstilmaling 12x250 ml koster lige nu 670 kr. En stigning på 17,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 570 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 570 kr (01. marts 2026) og 670 kr (05. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 670 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Tekstilmaling Dækkende Assorterede Farver 12x250 Ml
670 kr
+ 40 kr fragt
Total: 710 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby favicon
Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
Textile Solid, ass. farver, dækkende, 12x250ml
678 kr
+ fri fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Textile Solid sortiment, dækkende, 12 x 250 ml
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: creativ company
Kategori: Maling, blæk og glasur til håndarbejde