Texas TI-84 Plus CE-T Python

4.6 (6 anmeldelser)

Texas TI-84 Plus CE-T Python grafregner kombinerer et skarpt farvedisplay med nem navigering via en velkendt menustruktur. Det indbyggede genopladelige batteri lader op via USB eller vægoplader, og MathPrint-funktionen gør det enkelt at indtaste formler præcist. Ideel til både skole og kontor, denne regner muliggør import af fotos og grafik til visuelle problemillustrationer.

Texas TI-84 Plus CE-T Python koster lige nu 1.149 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (27. maj 2026) og 1.249 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.149 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Texas Instruments TI-84 Plus CE-T 2.8" Color
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Texas Ti-84 Plus Ce-t Python Color
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Texas Ti-84 Plus Ce-t Python Color
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Texas Instruments Ti-84 Plus Ce-t P Graphic Calculator
1.460 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Texas Instruments TI-84 Plus CE-T Python grafisk lommeregner
1.529 kr
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.0%

Specifikationer

Mærke: Texas
Kategori: Regnemaskiner