Texas Instruments TI-84 Plus

4.7 (5 anmeldelser)
Texas Instruments TI-84 Plus
Bedste pris
Stabil pris
1.032kr
1.737 krSPAR 41%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Texas Instruments TI-84 Plus er en avanceret graflommeregner med højkontrastskærm på 64x96 pixels, velegnet til matematik og fysik på gymnasie- og universitetsniveau. Den understøtter grafisk analyse af derivater og integraler, avanceret statistik, og beregning af reelle og komplekse tal. Lommeregneren kan tilsluttes Windows- og Mac-computere via Mini-USB for dataoverførsel og skærmdeling. Leveres med 4x AAA-batterier og Mini-USB-kabel.

Texas Instruments TI-84 Plus koster lige nu 1.032 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.115 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.032 kr (14. juli 2026) og 1.115 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.032 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Texas Instruments TI-84 Plus graphing calculator
1.032 kr
+ fri fragt
Total: 1.032 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Texas Instruments TI-84 Plus lommeregner
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Texas Grafräknare Ti-84 Plus
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Grafregner Texas TI-84 PLUS
1.584 kr
+ fri fragt
Total: 1.584 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Lommeregner Texas TI 84 Plus Matematik
1.737 kr
+ fri fragt
Total: 1.737 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Texas
Kategori: Regnemaskiner