Teltonika RUTX50

4.8 (79 anmeldelser)

Teltonika RUTX50 er en avanceret trådløs router med indbygget 5G-modem og WiFi 5. Den understøtter både 3G, 4G og 5G netværk samt dual band WiFi. Routeren er velegnet til både mobile og industrielle miljøer, hvor stabil internetforbindelse er vigtig, eksempelvis i autocampere, både, sommerhuse og på arbejdspladser. Kan monteres på DIN-skinne eller overflade.

Teltonika RUTX50 koster lige nu 3.824 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.624 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.624 kr (09. maj 2026) og 3.824 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.824 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Teltonika RUTX50 Trådløs router
3.824 kr
Total: 3.824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rutx50 Industrial 5g Router
3.994 kr
Total: 3.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Teltonika RUTX50 5G-router med modem
3.999 kr
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Teltonika RUTX50 Trådløs router
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Teltonika RUTX50 5G/4G/3G-modem og WiFi-router
5.100 kr
Total: 5.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Netværk