Teltonika RUTX09

4.9 (10 anmeldelser)

Teltonika RUTX09 er en robust LTE CAT6 router designet til hårde industrimiljøer. Den har dual SIM-funktionalitet og gigabit Ethernet-porte, der sikrer stabil og hurtig netværksforbindelse, selv under krævende forhold.

Teltonika RUTX09 koster lige nu 2.127 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.105 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.105 kr (14. juli 2026) og 2.127 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.127 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Teltonika RUTX09 Trådløs router
2.127 kr
Total: 2.127 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Teltonika RUTX09 router WWAN
2.325 kr
+ fri fragt
Total: 2.325 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rutx09 Industrial Lte Router
2.349 kr
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rutx09 Industrial Lte Router
2.349 kr
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Teltonika Networks RUTX09 LTE CAT6 RUGGED ROUTER
2.679 kr
+ fri fragt
Total: 2.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Teltonika Lte 4xge-1000 Quad-core Cpu 256mb Ram Dual Sim
3.471 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.510 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Broer og routere
dataoverførselshastighed: 1.000 MBps
farve: Silver
forbindelsesteknologi: Kablet forbindelse
kapacitet: 256 GB