Teltonika RUT956

4.7 (6 anmeldelser)

Teltonika RUT956 er en robust industriel LTE-router designet til optimal netværksstabilitet. Med dobbelt SIM-kortplads understøtter den pålidelig 4G-forbindelse og tilbyder fleksibel montering på DIN-skinner, hvilket gør den ideel til både industrielle og kommercielle anvendelser.

Teltonika RUT956 koster lige nu 1.789 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.784 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.784 kr (17. april 2026) og 1.843 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.789 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Teltonika RUT956 Trådløs router
1.789 kr
Total: 1.789 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Teltonika RUT956 wireless router WWAN
1.897 kr
+ fri fragt
Total: 1.897 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Teltonika RUT956 GSM-3G-4G router, dual sim, 4G op til 150 Mbps, sort
2.043 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.082 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut956 Industriel Lte Router #global
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Teltonika RUT956 Trådløs router
2.259 kr
+ fri fragt
Total: 2.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut956 Industriel Lte Router #global
2.369 kr
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Teltonika Rut956 Gsm-3g-4g Router, Dual Sim, 4g Up To 150 Mbps, Black
3.017 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.056 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.9%

Specifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Broer og routere
antennetype: Ekstern, aftagelig
bekræftelsesmetode: Radio Service Set Id (SSID), Radius, X.509 Certificates
indbyggede enheder: GPS
medfølgende kabler: Netværkskabel