Teltonika RUT906

5.0 (1 anmeldelse)

Teltonika RUT906 er en industrielt designet 4G router med dobbelt SIM for konstant forbindelse. Ideel til krævende miljøer, understøtter den et bredt driftstemperaturområde fra -40°C til 75°C. Flere antenner leverer et pålideligt signal og den medfølgende MediaTek-processor sikrer effektiv drift. Med fleksible interface-muligheder som USB, RS-232 og RJ-45 passer den til mange anvendelser.

Teltonika RUT906 koster lige nu 1.582 kr. En stigning på 9,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.446 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.446 kr (22. maj 2026) og 1.686 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.582 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Teltonika RUT906 4G LTE RS232/RS485 Router Wireless router N Standard 802.11n
1.582 kr
+ fri fragt
Total: 1.582 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut906 4g Industrial Router
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut906 4g Industrial Router
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Teltonika Networks RUT906 WiFi/4G CAT4 Router
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Teltonika Rut906 Rs232 Rs485 Cellular Router
2.400 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.2%

Specifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Broer og routere