Teltonika RUT901

5.0 (11 anmeldelser)

Teltonika RUT901 er en robust og pålidelig 4G-router, ideel til industrielle behov hvor ydeevne og sikkerhed er afgørende. Med op til 150 Mb/s, dual SIM-understøttelse og avancerede funktioner som VPN og WAN-failover, er den perfekt til autocampere, både og sommerhuse. Det robuste kabinet og den brede temperaturtolerance sikrer driftssikkerhed under ekstreme forhold.

Teltonika RUT901 koster lige nu 1.083 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.036 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.036 kr (17. april 2026) og 1.083 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.083 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Teltonika RUT901 Trådløs router
1.083 kr
Total: 1.083 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut901 Industrial Wireless Lte Router
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Teltonika RUT901 wireless router Wi-Fi LTE
1.122 kr
+ fri fragt
Total: 1.122 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Teltonika RUT901 4G-router med modem
1.179 kr
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut901 Industrial Wireless Lte Router
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Teltonika RUT901 Trådløs router
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Teltonika RUT901 3G/4G/LTE-modem og WiFi-router
1.552 kr
Total: 1.552 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Teltonika Rut901 Industrial Cellular Router
1.711 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.750 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Broer og routere