Teltonika RUT361

4.5 (2 anmeldelser)
Teltonika RUT361
Bedste pris
Stabil pris
1.352kr
2.219 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Teltonika RUT361 er en robust og alsidig LTE CAT6 router, der leverer hurtig og stabil mobil internetforbindelse. Med to Ethernet-porte og Wi-Fi-understøttelse kan den nemt integreres i dit netværk, uanset om det er til industrielle eller private formål. Den er designet til at være monterbar på DIN-skinne eller væg, hvilket sikrer fleksibel installation i forskellige miljøer.

Teltonika RUT361 koster lige nu 1.352 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.352 kr (07. april 2026) og 1.352 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.352 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Teltonika RUT361 Trådløs router
1.352 kr
Total: 1.352 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut361 Industrial Wireless Lte Router
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut361 Industrial Wireless Lte Router
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Teltonika RUT361 Industrial Cellular Router Wireless router N Standard 802.11n
1.691 kr
+ fri fragt
Total: 1.691 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Teltonika Networks RUT361 LTE CAT6
2.219 kr
+ fri fragt
Total: 2.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Broer og routere