Teltonika RUT241

4.6 (48 anmeldelser)

Teltonika RUT241 er en kompakt og robust 4G LTE-router ideel til industrielle miljøer, campingvogne og sommerhuse. Med avancerede funktioner som VPN, WAN-failover og indbygget firewall sikrer den stabil og sikker internetforbindelse. Den understøtter både mobil og fastnet, og automatisk skift ved afbrydelse gør den pålidelig for uafbrudt drift.

Teltonika RUT241 koster lige nu 1.185 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.145 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.145 kr (30. april 2026) og 1.185 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.185 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Teltonika RUT241 Trådløs router
1.185 kr
Total: 1.185 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Teltonika RUT241 Industrial 4G Router Wireless router N Standard 802.11n
1.193 kr
+ fri fragt
Total: 1.193 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut241 Industriel Trådløs Lte-router
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Teltonika RUT241 4G-router med modem
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Teltonika RUT241 industrial LTE router, Cat4 op til 150 Mbps, sort
1.364 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.403 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut241 Industriel Trådløs Lte-router #global
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Teltonika RUT241 Trådløs router
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Teltonika Rut241 Industrial Lte Router, Cat4 Up To 150 Mbps, Black
1.945 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.984 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Broer og routere