Teltonika RUT200

4.6 (39 anmeldelser)

Teltonika RUT200 er en kompakt og robust 4G-router med indbygget modem og VPN. Den sikrer pålidelig internetforbindelse til både mobile og industrielle miljøer. Med avancerede funktioner som WAN-failover og firewall er den ideel til applikationer, hvor driftssikkerhed er afgørende. Ruteren kan håndtere op til 50 enheder via WiFi og tilbyder både mobil og fast bredbåndstilslutning.

Teltonika RUT200 koster lige nu 814 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 769 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 769 kr (03. maj 2026) og 818 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 814 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Teltonika RUT200 Industrial Cellular Router Wireless router N Standard 802.11n
814 kr
+ 39 kr fragt
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Teltonika RUT200 Trådløs router
828 kr
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Teltonika RUT200 4G-router med modem
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut200 Industrial Wireless Lte Router
861 kr
Total: 861 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Teltonika Rut200 Industrial Wireless Lte Router
911 kr
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Teltonika Networks RUT200 INDUSTRIAL
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Teltonika RUT200 2G/3G/4G/LTE-modem og WiFi-router
1.166 kr
Total: 1.166 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.7%

Specifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Broer og routere