Tefal Ultragliss FV6842EO

Tefal Ultragliss FV6842EO er designet til effektiv strygning med sin anti-kalk funktion, der sikrer længere levetid. Den hurtige opvarmning gør det nemt at tage fat på strygningen med det samme, mens den glatte sål glider let over alle typer stof.

Tefal Ultragliss FV6842EO koster lige nu 429 kr. En stigning på 7,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 398 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 398 kr (14. april 2026) og 429 kr (26. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 429 kr hos Hobbix.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Hobbix favicon
Hobbix
Tefal dampstrygejern ultragliss anti-calc plus quick & efficient FV6842EO
429 kr
+ 49 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tefal Ultragliss FV6842E0 Dampstrygejern 2800W Blå Grå Hvid
437 kr
Total: 437 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tefal Ultragliss Plus
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tefal Ultragliss Plus Anti-Calc FV6842E0 Strykjärn, blå
546 kr
Total: 546 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tefal Ultragliss FV6842E0 Dampstrygejern 2800W Blå Grå Hvid
569 kr
+ fri fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Tefal FV6842E0 Ultragliss Anti-Calc Plus Strygejern
570 kr
+ fri fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Tefal FV6842E0 Ultragliss Anti-Calc Plus Strygejern
570 kr
+ fri fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Strygejern