Tefal SW852D12 Snack Collection

4.7 (1 anmeldelse)

Tefal SW852D12 Snack Collection er et multifunktionelt køkkenapparat, der kombinerer sandwichtoaster og vaffeljern. Den leveres med non-stick belagte plader til sandwich og belgiske vafler, og er designet til nem rengøring. Perfekt til hurtigt og lækkert hverdagsmad.

Tefal SW852D12 Snack Collection koster lige nu 497 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 470 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 470 kr (25. april 2026) og 542 kr (02. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 497 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tefal Snack collection SW852D12 Sandwichtoaster / vaffeljern
497 kr
Total: 497 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tefal Smörgåsgrill Snack Collection Multi SW852D12 Tefal
544 kr
Total: 544 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Tefal SW852D12 Snack Collection Sandwichtoaster
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tefal Toastmaskine Snack Collection SW852D12
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tefal Snack collection SW852D12 Sandwichtoaster / vaffeljern
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Tefal Snack Collection SW852D
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Tefal Snack Collection SW852D
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.6%

Specifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Sandwichmaskiner
funktioner: Non-stick
type: Waffle