Tefal SV6110E0 Dampstation

3.7 (142 anmeldelser)
Tefal SV6110E0 Dampstation
Bedste pris
Stabil pris
650kr
1.079 krSPAR 40%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Tefal SV6110E0 dampstation giver effektiv strygning med kontinuerlig damp på 110 g/min og et kraftigt dampskud på 260g/min. Med en 1,4-liters vandtank klarer den både små og store opgaver. Vertikal indstilling og Calc Clear teknologi sikrer nem vedligeholdelse og optimal ydeevne.

Tefal SV6110E0 Dampstation koster lige nu 650 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 675 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 650 kr (08. maj 2026) og 675 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 650 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tefal Dampstation Express Essential SV6110E0
650 kr
+ 39 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Tefal SV6110E0 Express Essential Dampstation
675 kr
+ fri fragt
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Tefal SV6110E0 Express Essential Dampstation
675 kr
+ fri fragt
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Tefal Dampstrygejern Express Easy SV6110E0
849 kr
+ 49 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
TEFAL SV6110E0Â Dampstation
850 kr
+ 49 kr fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tefal Strykstation Express Easy SV6110E0 TEFAL
885 kr
Total: 885 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Express Essential Steam Generator Purple SV6110E0
1.079 kr
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Strygejern
funktioner: Dampstation
type: Strygejern