Tefal Secure 5 Neo

Tefal Secure 5 Neo er en pålidelig trykkoger, der har en kapacitet på 6 liter. Med 5 sikkerhedssystemer og 2 kogeprogrammer kan du tilberede dine måltider hurtigt og effektivt. Kogeren kan bruges på alle typer komfurer, inklusiv induktion, og tåler opvaskemaskine, hvilket gør den praktisk og nem at rengøre.

Tefal Secure 5 Neo koster lige nu 428 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 419 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 419 kr (12. maj 2026) og 520 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 428 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tefal Secure 5 Neo Trykkoger Sort Grøn Sølv
428 kr
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tefal Secure 5 Neo 6 L
520 kr
+ 39 kr fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tefal Tryckkokare Secure 5 NeoII 6l
536 kr
Total: 536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tefal Secure 5 Neo Trykkoger Sort Grøn Sølv
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Tefal Secure 5 Neo 6L Trykkoger Gryder & pander
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Tefal Secure 5 Neo 6L Trykkoger
625 kr
+ fri fragt
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Tefal Secure 5 Neo Trykkoger 6L
625 kr
+ fri fragt
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Tefal Trykkoger 5 Neo
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Trykkoger Secure 5 Neo 6l
889 kr
Total: 889 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Trykkogere