Tefal Pure Tex DT9530E1

4.3 (452 anmeldelser)

Tefal Pure Tex DT9530E1 er en hånddamper til tøj og tekstiler, der kombinerer fire funktioner i ét produkt: den renser, stryger, fjerner dårlige lugte og afluser. Med et eksklusivt multi-tilbehørssystem og 1700W effekt kan du hurtigt friske dit tøj op, dræbe op til 99,9 % af bakterier og tilføje din yndlingsduft. Den er klar til brug på kun 25 sekunder og kan anvendes på alle typer tekstiler.

Tefal Pure Tex DT9530E1 koster lige nu 561 kr. En stigning på 19,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 469 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 469 kr (14. juli 2026) og 561 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 561 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tefal Hånddamper Pure Tex Garment Steamer DT9530E1
561 kr
+ 39 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tefal Pure Tex DT9530G0 Håndholdt stof damper 1700W Blå Hvid
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tefal Garment Steamer Pure Tex DT953
644 kr
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Beklædningsdamper Pure Tex DT9530E1
819 kr
Total: 819 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Tøjdampere