Tefal Oleoclean Pro FR804015

4.7 (1 anmeldelse)
Tefal Oleoclean Pro FR804015
Bedste pris
Faldet 10.8%
727kr
1.279 krSPAR 43%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Tefal Oleoclean Pro FR804015 er en frituregryde med et unikt automatisk oliefiltreringssystem. Denne 3.5 liters frituregryde i børstet rustfrit stål sikrer, at din olie altid er ren til næste brug, hvilket gør den perfekt til dem, der elsker at lave sprøde og lækre retter derhjemme.

Tefal Oleoclean Pro FR804015 koster lige nu 727 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 844 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 727 kr (16. juli 2026) og 844 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 727 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tefal Oleoclean Pro Fritureapparat 3.5liter Børstet rustfrit stål/blå
727 kr
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Tefal Oleoclean FR804 frituregryde
850 kr
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tefal Oleoclean PRO Inox & Design
850 kr
+ 39 kr fragt
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tefal Frituregryde OleoClean Pro Digital 3,5L
855 kr
Total: 855 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Tefal Oleoclean Pro FR804015 Friture 3,5 L
993 kr
+ fri fragt
Total: 993 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Tefal FR804015 Oleoclean Pro Friture
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Tefal Pro FT804015 Grill- / friture
1.000 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Tefal Friture Oleoclean Pro Digital Timer
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Frituregryde Oleoclean Digital Timer 3,5L 2300W
1.219 kr
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tefal Oleoclean Pro FR804015 Inox & Design Fritureapparat Børstet rustfrit stål/blå
1.279 kr
+ fri fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.8%

Specifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Frituregryder
farve: Stainless Steel
kapacitet: 3,5 l
stegemetode: Olie
strømforbrug: 2.300 W