Tefal IXEO Power QT2020E0

4.7 (1 anmeldelse)

Tefal IXEO Power QT2020E0 er et dampgeneratorstrygejern og stofdamper med en effekt på 2170W. Den har automatisk sluk, en aftagelig vandbeholder på 1100 ml og en ledningslængde på 1,9 meter. Dampbrættet kan indstilles i tre positioner, herunder vandret, og produktet er klar til brug på 70 sekunder. Med tre dampniveauer er det nemt at fjerne folder fra tøj og tekstiler.

Tefal IXEO Power QT2020E0 koster lige nu 2.518 kr. En stigning på 9,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.306 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.306 kr (12. maj 2026) og 2.518 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.518 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tefal IXEO Power QT2020E0 Dampgeneratorstrygejern/stofdamper 2170W Sort Guld
2.518 kr
Total: 2.518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tefal IXEO Power Allt-i-ett strykjärn/textilångare, svart
2.779 kr
Total: 2.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Tefal QT2020 IXEO Power Garment Steamer
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Tefal QT2020 IXEO Power Tøjdamper
2.999 kr
+ 43 kr fragt
Total: 3.042 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tefal IXEO Power QT2020E0 Dampgeneratorstrygejern/stofdamper 2170W Sort Guld
3.199 kr
+ fri fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tefal Dampstation IXEO Power QT2020E0
3.627 kr
+ fri fragt
Total: 3.627 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Tøjdampere