Tefal Cook Eat Sæt 4 dele

5.0 (5 anmeldelser)

Tefal Cook Eat Sæt 4 dele er fremstillet i slidstærkt rustfrit stål og har 5 års stålgaranti. Sættet har solide, nittede håndtag for et sikkert greb. Gryden er udstyret med en praktisk måleskala på indersiden, så du let kan dosere ingredienser, og glaslåget med dampventil giver dig overblik under madlavningen. Sættet kan bruges på alle typer kogeplader, hvilket giver fleksibilitet i køkkenet.

Tefal Cook Eat Sæt 4 dele koster lige nu 887 kr. En stigning på 81,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 489 kr. Vores prishistorik bygger på 67 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 489 kr (12. maj 2026) og 887 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 887 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tefal Cook eat Set 4 delar rostfritt
887 kr
Total: 887 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tefal Cook eat Set 4 pcs Stainless steel
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Cook eat Sæt 4 dele rustfrit stål
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Campingkogegrej og -spisestel