Tefal Access Steam Care DT9100E0

4.2 (177 anmeldelser)
Tefal Access Steam Care DT9100E0
Bedste pris
Faldet 6.7%
559kr
949 krSPAR 41%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Tefal Access Steam Care DT9100E0 er en effektiv håndholdt tøjdamper med 1600W, der leverer 30g damp pr. minut. Den er klar til brug på 40 sekunder og er velegnet til alle typer tekstiler, inklusive sarte stoffer. Med en aluminiumsål med keramisk belægning opnår du præcise resultater. Det medfølgende lodrette støttebræt sikrer perfekte strygninger.

Tefal Access Steam Care DT9100E0 koster lige nu 559 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 619 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (09. juni 2026) og 619 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Tefal Hånddamper Access Steam Care DT9100E0
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Tefal DT9100 Access Steam Care
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Tefal Access Steam Care DT9100E0 Håndholdt Steamer 1600W Sort Guld
637 kr
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Tefal DT9100E0 Access Steam Care
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Tefal Access Steam Care Tøjdamper DT9100E0
660 kr
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tefal Garment Steamer ACCESS STEAM CARE DT9100
671 kr
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SmartaSaker DK favicon
SmartaSaker DK
Damper, Tefal
815 kr
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Tefal Access Steam Care DT9100E0 Håndholdt Steamer 1600W Sort Guld
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Garment Steamer ADGANG DAMPCARE DT9100
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.7%

Specifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Tøjdampere