Technaxx TX-252 Sammenklappeligt Solar Campingbord

2.0 (5 anmeldelser)

Technaxx TX-252 er et alsidigt sammenklappeligt campingbord, der integrerer et 60W solpanel. Perfekt til udendørsentusiaster, som ønsker bæredygtig strøm ved campingturen. Bordet er let at transportere samt opstille, og solpanelet sikrer pålidelig energi til elektroniske enheder.

Technaxx TX-252 Sammenklappeligt Solar Campingbord koster lige nu 1.480 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.470 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.470 kr (17. april 2026) og 1.480 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.480 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Technaxx Sammenklappeligt Solar Campingbord 60w
1.480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Technaxx Sammenklappeligt solcellecampingbord 60W TX-251
1.529 kr
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TECHNAXX TX-252 solar panel foldable camping table
1.676 kr
+ fri fragt
Total: 1.676 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: technaxx
Kategori: Foldeborde