TCL 55T8C

4.8 (1 anmeldelse)

TCL 55T8C er et 55" QLED LED-bagbelyst LCD TV med 4K UHD-opløsning og HDR-understøttelse. TV'et har Google TV-smartfunktioner, indbygget Chromecast og et slankt unibody-design i børstet metal. Quantum Dot-teknologi sikrer levende farver, og du får bred tilslutning til dine enheder. Velegnet til både streaming og traditionelt TV-kiggeri.

TCL 55T8C koster lige nu 3.668 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.429 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.429 kr (09. maj 2026) og 3.668 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.668 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
TCL T8C Series 55T8C 55" 4K UHD Smart TV
3.668 kr
Total: 3.668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
TCL 55" Fladskærms TV LED 4K 55T8C T8C Series 55" Class LED-backlit LCD TV QLED
4.077 kr
+ fri fragt
Total: 4.077 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
TCL 55T8C 55 4K UHD Børstet metal
4.299 kr
+ fri fragt
Total: 4.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
TCL 55" T8C 4K QLED Google TV
4.399 kr
Total: 4.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: TCL Corporation