Targus VersaVu iPad Cover Sølv

Beskyt din iPad med det elegante Targus VersaVu cover i sølv. Det er designet til iPad 10. og 11. generation og kan rotere 360 grader, hvilket gør det nemt at skifte mellem portræt og landskab. Coveret kombinerer stil med funktionalitet og tilbyder både sikkerhed og fleksibilitet i daglig brug.

Targus VersaVu iPad Cover Sølv koster lige nu 300 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 240 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 240 kr (30. april 2026) og 300 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 300 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Targus Versavu Ipad Cover
300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Targus Skyddsväska Versavu Slim, iPad 10.9" 2022, Silver
308 kr
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Targus ® VersaVu® Slim case for New iPad 2022 Silver
336 kr
+ 39 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Targus Versavu Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Sølv
369 kr
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Targus Versavu Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Sølv
431 kr
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Targus VersaVu 27.7 cm Folio
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 25.0%

Specifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Håndholdt enhed tilbehør