Targus Universal USB-C DV4K Dockingstation

4.3 (78 anmeldelser)

Targus Universal USB-C DV4K Dockingstation giver en imponerende visuel oplevelse med understøttelse af enkelt 5K eller dobbelt 4K UHD HDR ved 60 Hz. Med to DisplayPort-porte og Power Delivery 3.0 op til 65W kan du nemt tilslutte og oplade din bærbare computer, mens du arbejder med krævende opgaver.

Targus Universal USB-C DV4K Dockingstation koster lige nu 990 kr. En stigning på 19,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 829 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 829 kr (06. marts 2026) og 990 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 990 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Targus Universal USB-C DV4K DP Docking Station with 65W Power Delivery
990 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Targus Universal Usb-c Dv4k Dp
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Targus Universal Usb-c Dv4k Dp Usb-a 3.2 Gen 1 , Mini Displayport 1.2 3.5mm, Displayport, Rj-45, Usb 3.2 Gen 1 Type-c, Usb Type-c
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Targus Usb-c Dual 4k Docking Station Displaylink
1.300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Targus Universal DisplayLink USB-C Dual 4K DisplayPort-dockingstation med 65 W strømforsyning
1.941 kr
Total: 1.941 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Bærbar computer dockingstationer