Targus Universal Dual 4K USB-C Dock

Oplev en sømløs arbejdsstation med Targus Universal Dual 4K USB-C Dock. Understøtter dual-video output i imponerende 4K-opløsning og tilbyder op til 65W Power Delivery. Med adskillige USB- og HDMI-porte kan du tilslutte alle dine enheder og opretholde problemfri drift på både Windows, macOS og andre populære operativsystemer.

Targus Universal Dual 4K USB-C Dock koster lige nu 807 kr. En stigning på 9,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 739 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 739 kr (23. april 2026) og 912 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 807 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Targus Docking Station USB-C 2-Port HDMI
807 kr
+ 39 kr fragt
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Targus Universal Dv4k Usb-c 3.2 Gen 1
911 kr
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Targus Universal Dual 4K Docking m/DP
912 kr
Total: 912 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Targus Universal Dv4k Usb-c 3.2 Gen 1
924 kr
Total: 924 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Targus Universal Usb-c Hub Displaylink 2x4k-hdmi 65w
1.150 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Targus USB-C Dual 4K dock with 65PD,
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Targus Universal DisplayLink USB-C® dobbelt 4K HDMI-dockingstation med 65 W strømforsyning
1.432 kr
Total: 1.432 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.5%

Specifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Bærbar computer dockingstationer