Targus HDG215-EU USB-C Dockingstation

5.0 (1 anmeldelse)

Targus HDG215-EU USB-C Dockingstation tilbyder en komplet løsning til dit skrivebord med mulighed for at udvide til tre skærme. Med 15 tilslutningsmuligheder, inklusiv HDMI, DisplayPort og USB-C, opnår du en effektiv arbejdsstation. Dens 100W USB-C opladning sikrer, at dine enheder altid er klar til brug. Perfekt til dig, der ønsker en problemfri integration af flere enheder.

Targus HDG215-EU USB-C Dockingstation koster lige nu 2.624 kr. En stigning på 75,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.499 kr (14. april 2026) og 2.997 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.624 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hyper Targus Hdg215-euz Dockingstation Usb 3.2 Gen 2 Type-c Sølv Usb-c 3.2 Gen 2
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Targus Drive GEN2 docking station USB-C
2.997 kr
+ fri fragt
Total: 2.997 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hyper Targus Hdg215-euz Interface Hub Usb 3.2 Gen 2 Type-c Sølv Usb-c 3.2 Gen 2 3.5mm, Displayport, Hdmi, Rj-45, Usb 3.2 Gen 2 Type-a, Usb 3.2 Gen 2 Type-c
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Hyper GEN2 15-in-1 USB-C Docking
3.369 kr
+ fri fragt
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 12.4%

Specifikationer

Mærke: Hyper
Kategori: Bærbar computer dockingstationer