Tado Smart AC Control V3+

4.1 (184 anmeldelser)

Tado Smart AC Control V3+ giver dig nem og effektiv styring af din varmepumpe eller aircondition. Via app og stemmestyring kan du justere temperaturen, selv når du ikke er hjemme. Den infrarøde kommunikation sikrer kompatibilitet med de fleste modeller. Med funktioner som geofencing og tidsplaner optimeres dit energiforbrug og indeklima.

Tado Smart AC Control V3+ koster lige nu 733 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 703 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 703 kr (05. juni 2026) og 733 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 733 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
tado Smart Varmepumpe og Aircondition Styring V3+
733 kr
+ 39 kr fragt
Total: 772 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Tado Smart AC Control V3+ Fjernbetjening
749 kr
Total: 749 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Tado Smart AC & Heat Pump Ctrl V3+ Smart styring af varmepumpe og AC
850 kr
+ 49 kr fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Tado Smart AC & värmepumpskontroll V3+ med WiFi
984 kr
Total: 984 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Tado
Kategori: Aircondition tilbehør