TA 900 iSi Kuglehane

TA 900 iSi kuglehane er en robust ventil med en let betjent top-entry-konstruktion. Perfekt til afspærring i varme, køle- og brugsvandsanlæg, den har en 90° drejning og et kraftigt greb for nem betjening.

TA 900 iSi Kuglehane koster lige nu 615 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 561 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 561 kr (28. marts 2026) og 615 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 615 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
IMI Hydronic TA isi kuglehane blå 3/4"
615 kr
+ 39 kr fragt
Total: 654 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ta 900 Kuglehane Isi Blå Nitril 20
618 kr
+ 72 kr fragt
Total: 690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
TA 900 iSi kuglehane, ¾
619 kr
+ 78 kr fragt
Total: 697 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Kuglehane mf/mf m. T-greb 3/4"
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
TA 900 iSi kuglehane, ¾
956 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.035 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Ta
Kategori: Rørventiler