Synology Plus Series HAT3300

4.6 (294 anmeldelser)
Synology Plus Series HAT3300
Bedste pris
Stabil pris
4.369kr
6.744 krSPAR 35%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Synology Plus Series HAT3300 er en pålidelig 16TB harddisk designet til NAS-servere. Med en 3,5" formfaktor og SATA-600 tilslutning leverer den hurtige dataoverførsler og stabil ydeevne døgnet rundt. Den er ideel til intensiv brug og tilbyder 7200 omdrejninger per minut samt en cache på 512MB for problemfri drift.

Synology Plus Series HAT3300 koster lige nu 4.369 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.369 kr (17. april 2026) og 4.369 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.369 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Synology Hat3310 16tb 3.5 tommer 7200r/min Sata Hdd
4.369 kr
Total: 4.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Synology Plus Series 16TB 3.5" SATA HDD
4.690 kr
Total: 4.690 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Synology Plus Series 16TB Harddisk
5.240 kr
+ fri fragt
Total: 5.240 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Synology Plus Series Harddisk HAT3300 16TB 3.5" Serial ATA-600 7200rpm
5.354 kr
Total: 5.354 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Synology Plus Series Harddisk HAT3300 16TB 3.5 Serial ATA-600 7200rpm
6.199 kr
+ fri fragt
Total: 6.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Synology HAT3310-16T NAS 3,5" SATA-harddisk
6.332 kr
Total: 6.332 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Synology Hat3310 16tb 3.5 tommer 7200r/min Sata Hdd
6.744 kr
Total: 6.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Synology
Kategori: Harddiske