Synology Hat3300 6TB

Synology Hat3300 6TB harddisken er designet til kontinuerlig drift, hvilket gør den ideel til dine storage-behov. Nyd problemfri firmwareopdateringer via DSM og effektiv support til fejlfinding, som sikrer stabil ydeevne og lang holdbarhed.

Synology Hat3300 6TB koster lige nu 2.290 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.182 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.182 kr (08. maj 2026) og 2.290 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.290 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Synology Plus Series 6TB 3.5" SATA HDD
2.290 kr
Total: 2.290 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Synology Hat3300 6tb 3.5 tommer 5400r/min Sata Hdd
2.306 kr
Total: 2.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Synology Series Harddisk HAT3300 6TB 3.5" SATA-600 5400rpm
2.401 kr
Total: 2.401 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Synology Plus Series 6TB Harddisk
2.567 kr
+ fri fragt
Total: 2.567 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Synology Series Harddisk HAT3300 6TB 3.5 SATA-600 5400rpm
2.919 kr
+ fri fragt
Total: 2.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Synology Hat3300 6tb 3.5 tommer 5400r/min Sata Hdd
3.186 kr
Total: 3.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Synology
Kategori: Harddiske