Synology DiskStation DS223

4.8 (147 anmeldelser)
Synology DiskStation DS223
Bedste pris
Stabil pris
2.186kr
3.313 krSPAR 34%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Synology DiskStation DS223 er en pålidelig 2-bays NAS-server, der er perfekt til både hjemmet og kontoret. Udstyret med en Quad-Core 1.7 GHz processor og 2 GB DDR4 RAM, tilbyder den effektiv datahåndtering og let adgang til dine filer via Gigabit Ethernet. Dens brugervenlige interface gør det nemt at organisere og dele dine data sikkert.

Synology DiskStation DS223 koster lige nu 2.186 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.186 kr (17. april 2026) og 2.186 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.186 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Synology Diskstation Ds223 Nas & Lagringsserver Desktop Ethernet Lan Rtd1619b
2.186 kr
Total: 2.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Synology DiskStation DS223 Desktop NAS
2.238 kr
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Synology Disk Station DS223 NAS-Server
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Synology DiskStation DS223 Nas til 2 harddiske
2.349 kr
Total: 2.349 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Synology DiskStation DS223 Desktop NAS
2.629 kr
+ fri fragt
Total: 2.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Synology Diskstation Ds223 Nas & Lagringsserver Desktop Ethernet Lan Rtd1619b
2.994 kr
Total: 2.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Synology DiskStation DS223 netværksharddisk
3.313 kr
Total: 3.313 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Synology
Kategori: Systemer til netværkslagring